O nás

Technomont OKSpoločnosť TECHNOMONT OK s.r.o. je stabilná strojársko-stavebná spoločnosť so sídlom v Nitre, ktorá vznikla transformáciou v roku 2001 zo združenia Marian Kákoš – TECHNOMONT, ktorá pôsobila na trhu od roku 1994.

Naša spoločnosť zabezpečuje rozsiahlu strojársku a stavebnú činnosť, ako je výroba, montáž, opravy konštrukcii a energetických zariadení. Orientujeme sa na uvedené činnosti, ktoré zabezpečujeme komplexnou dodávkou, od konštrukčného návrhu, statickým zhodnotením, až po úplné odovzdanie diela do užívania. V rámci uvedených činností zabezpečujeme:

  • Montáž a údržba technologických zariadení pre energetický priemysel
  • Výroba a montáž oceľových konštrukcií - celozvárané alebo montované oceľové konštrukcie pre priemysel a stavebníctvo.
  • Povrchová úprava oceľových konštrukcií - syntetické nátery, polyuretánové a epoxidové nátery, protipožiarne nátery oceľových konštrukcií
  • Opláštenia budov - s využitím izolačných termopanelov s výplňou PUR alebo minerálna vata, fasádnych panelov, trapézových plechov, skladaných plášťov(v skladbe C kazety, tepelná izolácia, fasádny trapézový plech).
  • Kovovýroba, montáž potrubných rozvodov a ich nedeštruktívne a tlakové skúšanie.
  • Prenájom zdvíhacej techniky

Spoločnosť disponuje vlastným technickým zabezpečením, ako je zdvíhacia, zváracia a hydraulická technika,vlastná nákladná doprava. Spoločnosť je certifikovaná podľa systému kvality pri zváraní podľa normy STN EN ISO 3834-2.

Kontakt

Kontaktujte nás
TECHNOMONT OK, s.r.o
Murgašova 2, Nitra 949 01,
Slovenská Republika
 
Konateľ: Marián Kákoš: 0905 751 730
 
E-mail: info@technomontok.sk